Przedstawiciel Handlowy (art. dekoracyjne) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Wiodący krajowy importer i dystrybutor szerokiej gamy artykułów dekoracyjnych, sztucznych kwiatów, mebli ogrodowych, upominków etc. poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (art. dekoracyjne)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów hurtowych i sieciowych
  • regularne spotkania z klientami w celu promowania produktów
  • zdobywanie bieżących informacji o potrzebach rynku
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów dekoracyjnych
  • dobra znajomość lokalnego rynku
  • wysokie umiejętności handlowe
  • proaktywne podejście do potrzeb klienta
  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia i sposób wynagradzania do ustalenia
  • nieograniczone możliwości generowania prowizji handlowych
  • narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy
  • gruntowne przeszkolenie produktowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.