Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

RECREW HR

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja RECREW HR (dawniej WYG HR CONSULTING) dla swojego Klienta: Lidera na rynku usług dźwigowych poszukuje pewną siebie osobę na stanowisko:

Obowiązki

  • kompleksowe przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie i rozwijanie z nimi dobrych relacji;
  • monitorowanie inwestycji budowlanych w regionie;
  • realizowanie planów sprzedażowych oraz bieżące raportowanie o wynikach.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego technicznego (mile widziane wyższe techniczne);
  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomości pakietu MS Office oraz programu AutoCAD;
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w Firmie będącej Liderem w swojej branży;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • samochód służbowy, lapton, telefon.

Prezentacja firmy

RECREW HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta