Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Przedstawiciel firmy/kierowca busa kat. B

Wrocław, dolnośląskie

HR SIGMA

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • badanie rynku pod kątem potencjalnej sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na terenie Wrocławia,
  • dostawa towarów w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy/specjalista ds. sprzedaży lub w kontakcie z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość topografii miasta,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie 3500 zł netto plus premia motywacyjna do 500zł),
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, samochód, telefon),
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • profesjonalną opiekę działu handlowego i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka , Praca Inne , Praca Obsługa klienta