Przedstawiciel Finansowy

Profi Credit

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz dodatkowej formy zarobku.

Jeśli chcesz uzbierać na wakacje.

Jeśli potrzebujesz podreperować swój domowy budżet.

Wyślij nam swoje CV - to nic nie kosztuje, a możesz jedynie zyskać!

Oferujemy:

  • bardzo wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
  • dostęp do biura regionalnego z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)
  • wizytówki, materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
  • nielimitowana wysokość zarobków
  • umowa zlecenie/ działalność – elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management