PRZEDSTAWICIEL FINANSOWY

Profi Credit

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca bez doświadczenia WYSOKIE ZAROBKI !!!

Jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce w związku z intensywną rozbudową sieci sprzedaży, poszukuje:

PRZEDSTAWICIELA FINANSOWEGO

z terenu

Częstochowa

Emerycie - Rencisto

Współpraca dla Ciebie!!!

Szukasz nowego zajęcie ?

Doskwiera nuda?

Umów się na spotkanie, porozmawiamy jak zarobić dodatkowe pieniądze.

Jeżeli:

  • masz kilka wolnych godzin w tygodniu
  • lubisz się uczyć
  • lubisz zarabiać

to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie!

U nas będziesz zajmował się:

  • Sprzedażą pożyczek
  • Utrzymywaniem długofalowych relacji z klientem pozyskanym oraz z portfela firmy
  • Aktywnym pozyskiwaniem klienta poprzez promowanie materiałów marketingowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania i chęci do działania
  • Pozytywnego nastawienia
  • Dyspozycyjności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • stałe wsparcie Managera

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA? NIC NIE SZKODZI ZDOBĘDZIESZ JE Z NAMI !

Przyjdź do Nas i zarabiaj !!!!

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi