Opis stanowiska pracy

Firma RADA działa od 1990 r. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie, zarządzając kilkunastoma międzynarodowymi markami, z których wiele wprowadziliśmy na rynek i zdobyliśmy dla nich pozycję lidera w Polsce. Współpraca ze wszystkimi naszymi partnerami ma charakter długoterminowy. Kreatywnie wykorzystujemy nowe technologie do budowania silnej pozycji rynkowej. Zdobyta wiedza oraz innowacyjność pozwalają nam być zawsze o krok przed konkurencją. Pracujemy z pasją i entuzjazmem. Promujemy produkty wśród lekarzy i farmaceutów. Zachowujemy najwyższe standardy pracy. Łącząc pasję i dbałość o szczegóły, jesteśmy firmą najlepszych specjalistów w naszej branży.

W związku z zawarciem umowy joint venture ze szwajcarską firmą Noris Pharma AG, planujemy zwiększenie struktur organizacyjnych, w tym wzmocnienie działu sprzedaży odpowiedzialnego za współpracę z aptekami. Nasz partner, firma Noris Pharma AG jest producentem wysokiej jakości suplementów diety, wyrobów medycznych i leków. Jej działania koncentrują się na badaniach, innowacyjności oraz unikalności opracowywanych produktów.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Przejmij odpowiedzialność za:

  • Realizację planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Aktywne wprowadzanie nowych produktów do aptek
  • Działania aktywizujące odsprzedaż do pacjenta i edukację personelu
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Bieżącą analizę sytuacji rynkowej i działań konkurencji.

Jeśli posiadasz:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub aptecznego (warunek konieczny)
  • Aktualną doskonałą znajomość lokalnego środowiska farmaceutycznego - aptek i hurtowni farmaceutycznych
  • Wysoką motywację oraz profesjonalne podejście do pracy
  • Orientację na osiąganie celów
  • Gotowość do uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenie samochodu.

Proponujemy:

  • Stabilną pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze 7.000 zł brutto / mies. plus premia do 7.000 zł brutto / mies.
  • Konkursy sprzedażowe
  • Pracę w firmie o wysokich standardach organizacyjnych
  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Wysoką jakość szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobre narzędzia pracy: samochód służbowy Opel Astra 5 lub Insignia, tablet, telefon
  • Ubezpieczenie medyczne Allianz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma RADA działa od 1990 r. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie, zarząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia