Przedstawiciel Farmaceutyczny - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, Lublin, Rzeszów, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetyków naturalnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel FarmaceutycznyMiejsce pracy: Łódź, Lublin, Rzeszów

Zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Poszerzanie bazy klientów
  • Współpraca z lokalnymi sieciami aptecznymi
  • Dbanie o rozwój pozycji firmy w aptekach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z produktami OTC lub dermokosmetykami- min. 2 lata
  • Doświadczenie we współpracy z aptekami
  • Znajomość branży farmaceutycznej/kosmetycznej
  • Przebojowość

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie
  • Premię od realizowanych wyników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.