Przedstawiciel farmaceutyczny-medyczny

DermaProfil Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób:

  • z minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej,
  • z sukcesami sprzedażowymi (mierzalne/udokumentowane będą dodatkowym atutem),
  • z wyższym wykształceniem (kierunkowe będzie dodatkowym atutem),
  • posiadających umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • z wysoką motywacją do realizacji celów sprzedażowych,
  • zaangażowanych w powierzone obowiązki i konsekwentnych w działaniu
  • posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

Zadania:

  • sprzedaż i promocja marek własnych (apteki, sieci apteczne) wsparta systematycznymi wizytami u lekarzy dermatologów/pediatrów na terenie dwóch województw
  • bieżące raportowanie wyników pracy i realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • systematyczne pozyskiwanie nowych, atrakcyjnych potencjałowo aptek,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z farmaceutami i lekarzami dermatologami/pediatrami,
  • dbanie o wizerunek firmy, działanie zgodne z najwyższymi standardami etyki biznesowej.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijających się, nowoczesnych strukturach, z uznanymi produktami na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (kwota podstawowa + premia jakościowa + odsprzedaż),
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon, POSM
  • szkolenie merytoryczne i wsparcie managera,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

DermaProfil® Sp. z o.o., firma o profilu dermatologicznym, od 5 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting