Przedstawiciel ds. eksportu na terenie Niemiec

Asistwork Sp z o.o.

Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programów MS Office, AutoCAD
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do podróży służbowych
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy
    w zespole
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów
  • biegła znajomość języków obcych angielski/niemiecki – warunek konieczny!

Oferujemy:

  • Praca w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • system premiowy powiązany z efektywnością
  • system prowizyjny- % udziału sprzedaży
  • samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze
  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy