Przedstawiciel Biznesowy

PerVita24

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Praca Zdalna z możliwością pracy w biurze w Gdyni

PerVita24 zajmuje się opieką osób starszych na terenie Niemiec od 2010 roku. Poszukujemy osób na stanowisko samodzielnego Przedstawiciela Biznesowego. Praca będzie polegała na budowaniu i utrzymywaniu relacji z naszymi partneram biznesowymi w Niemczech.

Termin rozpoczęcia pracy: Początek stycznia 2020 roku

Oferujemy:

  • Pracę zdalną z możliwością pracy stacjonarnej w Gdyni
  • Elastyczne godziny pracy (może być to zarówno praca na stałe jak i dodatkowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Samodzielną oraz kreatywaną pracę
  • Nieograniczone możliwości rozwoju, które zależą od zaangażowania kandydata
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie (warunek konieczny)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z partnerami beznesowymi
  • Samodyscyplina w organizacji pracy
  • Prawo jazdy
  • Obsługa komputera, pakietu MS Office oraz umiejętność poruszania się w internecie
  • Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą
  • Mile widziana gotowość na wyjazdy do Niemiec

Obowiązki:

  • Zdobywanie nowych partnerów biznesowych
  • Prowadzenie rozmów w języku niemieckim z partnerami firmy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji

Prezentacja firmy

PerVita24 to firma działająca w sektorze opieki osób starszych od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi