Przedstawiciel AXA

Bogumiła Bobusia

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań Przedstawiciela AXA będzie należało pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami biznesowymi i indywidualnymi przez budowanie długofalowych relacji, profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta, realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i zaplanowanych aktywności, sprzedaż produktów firmy zgodnie ze standardami.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klientów, mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu
  • Znajomość technik negocjacji handlowych oraz sprzedaży (mile widziana)

Korzyści ze współpracy z nami:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
  • Indywidualne wsparcie menedżera na każdym etapie współpracy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz praktyczną naukę zawodu
  • Szeroka gama nowoczesnych i konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych: życiowych, grupowych oraz majątkowych
  • Nowoczesne narzędzia elektroniczne wspierające planowanie pracy i aktywności sprzedażowe

Prezentacja firmy

Dołącz do nas.<br/>Axa to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi