Przedstawicel Handlowy

Profesja

KRAKÓW, 31-543, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym celem jest ułatwienie Klientom dostępu do wysokospecjalistycznej opieki oraz diagnostyki medycznej. Dlatego poszukujemy osób ambitnych, odważnych, otwartych na nowe wyzwania na stanowisko Regionalnego Doradcy Medycznego.

• Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami;

• Zapewnienie promocji i dystrybucji pakietów opieki medycznej na terenie województwa małopolskiego;

• Promowanie istniejących i wprowadzanie na rynek kolejnych produktów;

• Realizacja planów marketingowych.

Wymagania

• Zaangażowania, odpowiedzialności, sumienność i ambitnego podejście do wyznaczonych zadań;

• Pewności siebie w działaniu, pozytywnego nastawienia i wysokiej kultury osobistej;

• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów;

• Systematyczności i konsekwencji w działaniu;

• Umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z Klientami;

Oferujemy

• Atrakcyjne zarobki oraz motywujący system premiowy;

• Nienormowany czas pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego - zapewniamy udział w szkoleniach i dostęp do materiałów;

• Wsparcie ze strony Kierownika oraz ciekawą pracę w przyjaznym zespole;

• Uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu.

Prezentacja firmy

Zapewniamy dodatkowo: <br/> <br/>• Opiekę medyczna <br/> <br/> • Kartę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi