Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Prywatny NZOZ w Krakowie na Ruczaju podejmie współpracę z lekarzami

małopolskie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Specjalizacja: Alergologia, Otorynolaryngologia

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej znajdujący się w Krakowie na Ruczaju, podejmie współpracę z lekarzami specjalistami lub w trakcie ostatnich lat szkolenia specjalizacyjnego wszystkich specjalności.
Placówka świadczy tylko usługi odpłatne, brak kontraktu z NFZ.
Rozliczenie z lekarzami za każdą wykonaną poradę, możliwość indywidualnego ułożenia grafiku przyjęć ( liczba dni oraz godzin), komfortowe warunki lokalowe.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia