Prowadzenie domu / live-in housekeeper / expat family / Warszawa Wilanów PILNE

Prowork.PL

Wilanów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina w Warszawie pilnie zatrudni doświadczoną osobę do prowadzenia domu w Wilanowie. Praca pilnie od zaraz z zamieszkaniem u rodziny/live-in housekeeper (pełen etat od pon. do pt.). Jeśli chcesz pracować jako Housekeeper/pomoc w domu dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family in Warsaw Wilanów is looking for professional live-in housekeeper in Warsaw from October 2017.

Klient ProworkPL, międzynarodowa rodzina w Warszawie Wilanów zatrudni profesjonalną osobę do prowadzenia dużego domu. Obowiązki: dbanie o porządek w domu, robienie zakupów, gotowanie, podawanie posiłków, prasowanie itp. Wymagane bardzo dobre doświadczenie i nienaganne referencje od poprzedniego pracodawcy na podobnym stanowisku (prowadzenie domu, rezydencji). Kandydatka powinna byc osoba dokładną, b. dobrze zorganizowaną i potrafiącą b. dobrze gotować (znajomość kuchni wegetariańskiej będzie dodatkowym atutem). Ponadto kandydatka musi kochać zwierzęta gdyż rodzina posiada psy i kota.
Praca od poniedziałku do piątku 40-50 godzin tygodniowo. Pracodawca oferuje dla właściwej osoby wysokie wynagrodzenie i stałą pracę/kilkuletni kontrakt jako housekeeper.

Wymagania

Kandydatka na stanowisko housekeeper powinien mieć b. dobre doświadczenie na podobnym stanowisku +referencje od poprzednich pracodawców
Komunikatywna znajomość angielskiego/hiszpańskiego/francukiego lub niemieckiego
Gotowość to podjęcia pracy jako pomoc w domu z zamieszkaniem/live-in housekeeper od października
Gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie PILNIE

Warunki
Praca na pełen etat 40-50 godz. tyg pon.pt.
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i stały kontrakt
Pracodawca oferuje niezależne zamieszkanie z własną kuchnią oraz łazienką

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako housekeeper for expat family in Warsaw prosimy o PILNE przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne