Prowadzący Projekt / Brygadzista

B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.k.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

(projekty montażowe izolacji termicznej na obiektach przemysłowych)

B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.K. jest firmą świadczącą usługi w zakresie: montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR - zimno, - ciepło i dźwięko - chronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), produkcji i montażu materacy izolacyjnych.

Obecnie pilnie poszukujemy do pracy na terenie Szwecji, pracowników nadzorujących ekipy montażowe w zakresie izolacji różnego rodzaju, na obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

Obowiązki:

  • nadzór nad powierzonym zespołem pracowników realizujących ustalony projekt;
  • bieżąca kontrola jakości i terminowości prac;
  • bieżąca komunikacja ze zleceniodawcą – w języku angielskim.

Wymagania:

  • doświadczenie i samodzielność w organizacji oraz kontroli efektywności pracy podległego zespołu przy podobnym rodzaju prac;
  • praktyczna, dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność kalkulacji, oceny i rozliczania wykonywanych prac oraz sporządzania niezbędnej dokumentacji – reportów etc. - w tym w języku angielskim;
  • praktyczne umiejętność wykonywania prac monterskich;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość i umiejętność czytania dokumentacji technicznej – rysunki;
  • obsługa PC – aplikacje biurowe i internet.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe obejmujące szwedzkie ubezpieczenie i semesterlon;
  • pracę w systemie rotacyjnym 6 tyg. pracy / 2 tyg. przerwy;
  • zakwaterowanie, transport i niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy - na koszt Firmy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV (wraz z numerem telefonu) prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prezentacja firmy

B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis