Protetyk słuchu Częstochowa

Gi Group Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

• prowadzenie diagnostyki i rehabilitacji słuchowej
• doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• wykonywanie przeglądów aparatów
• realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane medyczne, techniczne
• uprawnienia do wykonywania zawodu protetyka słuchu (lub w trakcie szkoły)
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• predyspozycje do pracy z osobami starszymi
• otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu

Oferujemy:

• zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży
• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię za realizację planów sprzedażowych
• pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
• możliwość rozwoju zawodowego
• praca od poniedziałku do piątku, od 8 do 16
• przyjemną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.