Proste prace produkcyjne w Belgii - 13,50 euro brutto/h - również dla kobiet

Agencja Zatrudnienia KS Service

Evergem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Evergem, Belgia
Aplikuj, jeśli:
  • masz doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • swobodnie rozmawiasz w języku angielskim
  • posiadasz, samochód którym możesz poruszać się po Belgii
  • wykazujesz się wysoką motywacją

Gwarantujemy:
  • umowę o pracę (oddelegowanie do Belgii)
  • wysoką stawkę 13,50 euro brutto/h
  • szereg innych zalet (trzynasta pensja, karta paliwowa, dodatek za podwożenie pracownika)

Nie musisz się również martwić o opiekę polskojęzycznych koordynatorów czy pomoc w organizacji zakwaterowania :-)

Opis stanowiska:

Zakład, gdzie obecnie poszukujemy pracowników zajmuje się połowem, przetwarzaniem a także dystrybucją śledzi. Rolowanie, filetowanie, pakowanie tego rodzaju ryby to Twoje główne obowiązki na tym stanowisku.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy