proste prace produkcyjne - praca od zaraz 3 500zł/mc

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:
-Prace ślusarsko-blacharskie
-Klejenie kanałów wentylacyjnych
-Praca z rysunkiem technicznym
-Prace manualne z elektronarzędziami
-Prace przy budowaniu konstrukcji z metalu

Wymagania:
-Doświadczenie produkcyjne (mile widziane w branży wentylacyjnej)
-Umiejętności manualne
-Dobra organizacja czasu pracy
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę zlecenie
-Pracę w systemie 2 zmianowym w godzinach 6-15/14-23
-Atrakcyjne wynagrodzenie 18,70 zł/h = 3500 zł/mc
-Ciepły posiłek w trakcie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu osobiście w biurze ul Towarowa 35, V piętro