Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Proste prace produkcyjne! POZNAŃ

Poznań, Kórnik, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania
  • odbieranie z maszyny oraz pakowanie profili okiennych
  • układanie/ przenoszenie produktu
  • wykonywanie prac pomocniczych w działach około produkcyjnych
  • wstępna kontrola jakości

Wymagania:

  • zdolności do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • stawkę od 13-18 zł. brutto
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • bardzo realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 785 420 410

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja