Proste prace manualne dla kobiet i mężczyzn

LeasingTeam Sp. z o.o.

Belsk Duży, Radom, Grójec, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belsk Duży, Radom, Grójec

Nr ref.: 0049223

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy;
  • odbieranie z linii produkcyjnej wyrobów gotowych;
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu;
  • inne, proste prace produkcyjne.

Oczekiwania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny);
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 4-brygadowym (po 12 godz.);
  • zdolności manualne;
  • dyspozycyjność do pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • stawka godzinowa brutto: od 20,24 PLN wzwyż;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, Luxmed, PZU);
  • transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do: Grójca, Warka, Białobrzegi, Mogielnica, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Opoczno, Przysuchy, Potworowa, Radomia, Jedlińska oraz Rawa Mazowiecka.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.