Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Proste prace manualne 19,00 zł brutto/h plus premie

Pruszków, Żyrardów, Warszawa, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Jaktorów, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić:

  • Proste prace manualne - montowanie mat podgrzewających do foteli samochodowych
  • Od poniedziałku do piątku 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • Praca w Pruszkowie dla branży motoryzacyjnej.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Wynagrodzenie 19,00 zł brutto/h plus premie,
  • Premie za wydajność, premie świąteczne,
  • Przyuczenie od pierwszego dnia pracy-nie musisz mieć doświadczenia,
  • Odzież roboczą
  • Transport na linii Żyrardów-Pruszków wraz ze stacjami pomiędzy tymi miastami,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, pakietu zniżek Adecco +Club.

A może chcesz pracować z kimś kogo znasz? Nie ma problemu, zabierz go/ją ze sobą na spotkanie z Nami!

  • Telefonicznie 695-060-537
  • Osobiście -> oddział Adecco Pruszków, ul. Ołówkowa 1D lok.95 na przeciwko stacji PKP
  • Lub kliknij przycisk aplikuj

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: KONG/ESZ/01/18

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka