Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Proste prace magazynowe - bez doświadczenia

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • wprowadzanie danych do systemu (Excell),
  • kontrola jakości i ilości towaru,
  • proste prace magazynowe.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szansę na rozwój w wewnętrznych strukturach firmy.

Czego oczekujemy?

  • jedynie znajomości obsługi komputera,
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym.
Oferta zarówno dla kobiet jak i mężczyzn !

Jesteś zainteresowana/y? ofertą?
  • wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikuj,
  • zadzwoń/wyślij SMS:
Tel.: 723 330 748

Poleć ofertę znajomemu :)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: 19/07/2018/GRW/KT

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka