Prosta praca na produkcji 11,07€ Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Będziesz pracować na produkcji, czekają tam na Ciebie nieskomplikowane zadania takie jak czyszczenie grilli i naczyń oraz pomoc w przygotowaniu mięsa na grilla.

GDZIE? Holandia, Goes

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €11,07/h

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • motywacja
  • język angielski (mile widziany)

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
50PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji