Property Manager- Residential

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi należącymi do spółki oraz będzie uczestniczyła w procesie pozyskiwania nowych nieruchomości mieszkaniowych do zarządzania.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper, który tworzy nową linie biznesową związaną z zarządzaniem prestiżowymi nieruchomościami mieszkaniowymi.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie nieruchomościami apartamentowymi wybudowanymi przez spółkę oraz zarządzanie mieszkaniami na wynajem i lokalami usługowym
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z wiodącymi wspólnotami mieszkaniowymi w celu nawiązywanie współpracy
  • Facility management w zakresie analizy pod kątem późniejszego utrzymania budynków i ich funkcjonowania, występujących usterek i problemów technicznych
  • Analizy przychodów oraz kosztów nieruchomości, przygotowywanie raportów, tworzenie oraz nadzór nad realizacją budżetu utrzymania nieruchomości
  • Pełna obsługa najemców począwszy od zawarcia umowy, poprzez comiesięczne rozliczanie, wystawienie faktur i monitorowanie płatności.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego
  • Doświadczenie w pracy ze wspólnotami mieszkaniowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość aspektów związanych z zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page