Property Manager - Powierzchnie Magazynowe

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Property Managera będzie odpowiedzialna za zarządzanie nowo wybudowanymi powierzchniami magazynowymi

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z deweloperów magazynowych, specjalizujący się realizacji inwestycji wielkopowierzchniowych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie budynkami magazynowymi zlokalizowanymi w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach;
  • Profesjonalna współpraca z najemcami, w szczególności budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji;
  • Współpraca z Facility Managerami będącymi bezpośrednio na budynkach;
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna);
  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX wraz z ich wdrożeniem i realizacją;
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości;
  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym zakresie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska;
  • Ścisła współprace z pozostałymi działami w trakcie procesu budowy;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości po zakończeniu procesu budowy oraz oddaniu do użytkowania;
  • Przekazywanie i odbiór powierzchni najmu najemcom;
  • Nadzór nad procesem zgłaszania i usuwania usterek gwarancyjnych;
  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu;
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz

Profil kandydata

  • Poszukujemy samodzielnego specjalisty z minimum z 5 letnim doświadczeniem w zarządzaniu obiektami magazynowymi;
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż;
  • Dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole;
  • Gotowość do wyjazdów raz na miesiąc/kilka miesięcy na poszczególne nieruchomości;
  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne, związane z zarządzaniem nieruchomościami;
  • Samodzielność, kreatywność oraz pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych;

Oferujemy

  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta, skąd będzie odbywała się większość pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość pracy przy nowoczesnych oraz innowacyjnych projektach inwestycyjnych;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page