Property Manager (Office/Retail)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta (właściciela nieruchomości komercyjnych) poszukujemy osoby, na stanowisko Property Managera. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie budynkami w Warszawie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz posiadający nieruchomości komercyjne w stolicy oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie portfelem nieruchomości biurowych i retailowych;
  • Profesjonalna współpraca z najemcami, w szczególności budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji;
  • Współpraca z serwisami budynkowymi, w tym kontrola i koordynacja w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości usług i satysfakcji użytkowników nieruchomości;
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna);
  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX wraz z ich wdrożeniem i realizacją;
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości;
  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym zakresie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska;
  • Przekazywanie i odbiór powierzchni najmu najemcom;
  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu;
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz.

Profil kandydata

  • Minimum 3 lat doświadczenia związanego z zarządzaniem obiektami biurowymi i/lub retailowymi - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne, związane z zarządzaniem nieruchomościami;
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż;
  • Dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole;
  • Samodzielność, kreatywność oraz pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie od zrealizowanych transakcji;
  • Umowa o pracę;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page