Property Management Specialist with German

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem w obszarze księgowym/rozliczeń/ współpracy z klientami jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Biuro znajduje się w Centrum Warszawy. Możliwość pracy zdalnej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko Specjalisty w zespole Property Managementu z językiem niemieckim.

Opis stanowiska

  • Rejestrowanie, zarządzanie, analiza i weryfikacja danych związanych z umowami najmu
  • Analiza i rozliczanie kosztów generowanych przez nieruchomości w oparciu o faktury; alokacja kosztów
  • Dostarczanie danych i raportów najemcom, właścicielom nieruchomości oraz zarządcom nieruchomości
  • Tworzenie rocznych rozliczeń opłat eksploatacyjnych w imieniu inwestora do najemców
  • Rozpatrywanie reklamacji dotyczących rocznych rozliczeń opłat eksploatacyjnych oraz przygotowywanie związanej z tym dokumentacji i korespondencji
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi organizacji w Polsce i Niemczech

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: Germanistyka/Lingwistyka/ Finanse i Rachunkowość/ Ekonomia
  • Bardzo dobra znajomość MS-Office (w szczególności Excel)
  • Analityczny umysł i skrupulatność, zorientowanie na detal
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność oraz nastawienie na klienta
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, preferowane obszary: finanse, analiza danych, zarządzanie nieruchomościami
  • Mile widziane: znajomość branży nieruchomości, znajomość programu SAP oraz język angielski na dobrym poziomie (B1)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet kafateryjny
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page