Property Management Accountant / Full pakiet benefitów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby zmotywowanej, z nastawieniem na rozwój długofalowy w dziale księgowy. Osoby która jest komunikatywna, otwarta z umiejętnością pracy w zespole. Jeśli Twoja kariera zawodowa jest dobrze zaplanowana, wiesz jakie obszary chcesz rozwinąć, jakie kompetencje nabyć to będzie dobra oferta dla Ciebie, aplikuj :)

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma działająca w branży deweloperskiej oraz zarządzania nieruchomościami.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu związanego z wystawianiem faktur sprzedaży oraz not obciążeniowych na podstawie umów najmu i zestawień przygotowywanych przez zarządcę nieruchomości
  • Bieżąca obsługa i administrowanie systemu dedykowanego do rozliczeń z najemcami oraz wspierającego zarządzanie nieruchomością
  • Udział w rozliczaniu kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetów oraz innych raportów dotyczących zarządzanych nieruchomości
  • Przygotowywanie pism oraz komunikacja z klientami
  • Raportowanie i kontrola kompletności rozliczeń z najemcami
  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu zgodnie z polityką spółki
  • Współpraca z innymi działami w firmie przy uzgadnianiu kosztów i przychodów związanych z utrzymaniem nieruchomości
  • Współpraca z działem Finansów nad rozwojem narzędzi raportowych
  • Rzetelna i terminowa realizacja zadań oraz współpraca i wsparcie dla pozostałych osób z zespołu zarządzającego obiektem
  • Wsparcie działów firmy przy przejęciu lub nabyciu nowych nieruchomości
  • Wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży nieruchomości
  • Przygotowywanie rozliczeń/uzgodnień finansowych
  • Pomoc przy sporządzaniu kalkulacji i deklaracji podatkowych
  • Prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej nieruchomości
  • Weryfikacja budżetów w trakcie prowadzenia inwestycji przez spółkę
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie dokumentów finansowych do autoryzacji przez osoby upoważnione
  • Utrzymywanie kontaktów z bankami, działami firmy, kontrahentami i urzędami
  • Przygotowywanie rozliczeń i raportów - finansowych, księgowych, podatkowych

Zakres obowiązków może wydawać się szeroki, proszę się nie obawiać. Firma stawia na rozwój pracownika, obowiązki w ramach rozwoju będą ewaluować. Nie wszystko na raz :)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, zarządzanie nieruchomościami)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem nieruchomościami lub w zespole finansowym odpowiedzialnym za rozliczenia z najemcami/klientami (min. 1 rok) lub doświadczenie w księgowości
  • Umiejętności analityczne i mile widziane doświadczenie w raportowaniu dotyczącym umów najmu
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i współpracy w dynamicznym, zgranym zespole specjalistów
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Benefit system
  • Elastyczny czas pracy.
  • Warszawa - Śródmieście, blisko metra M2
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page