Promotorka/Ankieterka 15-20 netto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • 100 godz. pracy w miesiącu
  • Pracę dla międzynarodowej marki
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Umowy zlecenie na okres kwartału
  • Stawka godzinowa od 15 do 20 zł netto/h
  • Pracę na terenie Krakowa, dostosowana do miejsca zamieszkania
  • Elastyczne grafiki (możliwość pracy w przedziale godzin 7:00 a 22:00)

Zadania:

  • Przeprowadzanie ankiet z klientami
  • Informowanie o promocjach i produktach
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku
  • Praca w sklepach detalicznych, sieciowych, galeriach handlowych, itp.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 5 godzin dziennie od wtorku do soboty
  • Mile widziany status ucznia lub studenta
  • Komunikatywność i otwartość

Aplikuj jeszcze dziś! Szukamy już tylko 2 osób do zespołu!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w obecnych i przyszłych rekrutacjach, w tym prowadzonych przez inne podmioty, w tym podmioty z Grupy Adecco, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul, przy czym zamieszczenie każdej z klauzul jest niezależne od siebie i w pełni dobrowolne, nie zamieszczenie którejkolwiek z klauzul uniemożliwi realizację celów określonych w tej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji.

Numer referencyjny: PA/042017/KRK
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.