Trakcja PRKiI S.A.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Projektant

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań układów zasilania elektrycznego, automatyki i sterowania.
  • Opracowywanie schematów elektrycznych zasadniczych obwodów pierwotnych i wtórnych, schematów ideowych, montażowych, zestawień i list połączeń.
  • Obliczenia i dobór aparatury elektrycznej.
  • Wykonywanie projektów elektrycznych stacji, rozdzielni i systemów zasilania.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych.
  • Wsparcie innych pracowników działu projektowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym, automatyka, informatyka.
  • Mile widziane doświadczenie związane z projektowaniem systemów zasilania elektrycznego, systemów sterowania, automatyki.
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji kontraktów budowlanych w zakresie elektrycznym.
  • Znajomość budowy aparatów elektrycznych.
  • Umiejętność biegłego czytania i rozumienia rysunków elektrycznych.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Cierpliwość, dokładność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.