HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest innowacyjna polska firma (20+ inżynierów) działająca w sektorze gospodarki wodno-ściekowej. Specjalizuje się w projektowaniu i budowie pod klucz oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych, instalacji biogazu ze ścieków i odpadów organicznych oraz układów odzysku wody ze ścieków. Firma realizuje projekty w Polsce i poza granicami kraju.

W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

ProjektantMiejsce pracy: Warszawa/Trójmiasto/Poznań/Kraków/Lublin

Opis stanowiska pracy:

Samodzielny projektant jest odpowiedzialny za przygotowywanie projektów budowlanych i wykonawczych dla klientów przemysłowych i komunalnych. Współpracuje z kierownikiem zespołu i kierownikiem projektu, tak, by dostarczyć dokumentację techniczną bez błędów i w terminie.

Szczegółowy zakres obowiązków obejmuje:

  • Sporządzanie schematów procesu (PFD) i obliczanie bilansów masowych
  • Sporządzanie schematów (P&ID - Piping and Instrument Diagrams)
  • Sporządzanie diagramów użytkowych
  • Wstępne projekty rozwiązań hydraulicznych i mechanicznych
  • Sporządzanie list urządzeń i arkuszy specyfikacji, przygotowywanie list urządzeń elektrycznych
  • Przygotowywanie opisów funkcjonowania automatyki projektowanych obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne specjalizacja: zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia, w tym co najmniej dwa lata na stanowisku samodzielnego projektanta
  • Doświadczenie w projektowaniu hydraulicznym i sporządzaniu bilansów ciepła
  • Ogólna wiedza w zakresie technologii oczyszczania ścieków i układów pompowych
  • Ogólna wiedza na temat automatyki przemysłowej i oprzyrządowania,
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku AutoDesk (AutoCad, AutoCAD Plant 3D)
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • Analityczny umysł, dociekliwość i chęć uczenia się
  • Gotowość do krótkich wyjazdów na terenie całej Polski oraz za granicę
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; inny dodatkowy język pożądany
  • Dyspozycyjność.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na stanowisku specjalistycznym
  • Pracę w profesjonalnym, nowocześnie zarządzanym, dynamicznym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju umiejętności zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania – firma należy do jednej z najbardziej innowacyjnych na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.