Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. - wiodący producent oraz projektant podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane na rynku polskim zatrudni osobę do działu projektowego na stanowisko Projektanta.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
- wykonywanie projektów podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane
- opracowywanie oraz analiza statyczna rozwiązań projektowych
- wsparcie techniczne działu handlowego
- nadzór projektowy na budowach
- współpraca z pracowniami architektonicznymi

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
- szkolenia z programów projektowych oraz konstruktorskich
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- udział w nowatorskich projektach i realizacjach w Polsce oraz za granicą
- elastyczne godziny pracy

Wymagania

- obsługa programów projektowych CAD
- umiejętność projektowania 3D
- podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcyjno-budowlanej
- dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria