Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko Projektant wnętrz. Do zakresu obowiązków będzie należało przygotowanie części koncepcyjnej i wykonawczej projektu (rysunki w programie AutoCad). Szukamy osoby kreatywnej, zaangażowanej, komunikatywnej, o wysokiej kulturze osobistej.

WYMAGAMY

  • zaangażowania w pracę
  • minimum rocznego doświadczenia w projektowaniu wnętrz
  • udokumentowanego portfolio
  • wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości programów AutoCad
  • bardzo dobrej znajomości programu Photoshop
  • znajomość programów graficznych 3ds MAX lub Sketch Up
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kontakcie z Klientem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • czynny udział w tworzeniu nowych koncepcji projektowych
  • uczestniczenie w projekcie aż do zakończenia realizacji
  • zdobycie doświadczenia w pracy z Inwestorem
  • pracę w młodym, zgranym Zespole
  • dobrą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy z wynagrodzeniem adekwatnym do zaangażowania i efektów pracy
  • elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Nasze biuro specjalizuje się w projektach wnętrz prywatnych i komercyjny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria