Opis stanowiska pracy

Lubisz rozwiązywać problemy techniczne? Zawsze interesowały Cię najnowsze technologie i rozwiązania materiałowe? Nudziło Cię przerysowywanie schematów i detali? Wolisz tworzyć rozwiązania indywidualnie bez kopiuj wklej?

Dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby o analitycznym umyśle, potrafiącej odnaleźć się w nowoczesnych rozwiązaniach materiałowych, tworzącej dokumentację techniczną, wykonawczą i warsztatową.

Wymagania:

  • znajomość programu Autocad
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość innego programu 3D będzie dodatkowym atutem (preferowany Sketchup lub 3DS MAX)

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Architektura, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne