Projektant wnętrz – możliwość przyuczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe
jako Projektant wnętrz?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki:

  • Realizacja projektów dotyczących projektowania przestrzeni wnętrz obiektów użyteczności publicznej przy wsparciu zespołu profesjonalistów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: Architektura wnętrz lub pokrewne. Zachęcamy także do aplikowania osoby uczące się, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność obsługi któregoś z wymienionych programów: Photoshop, Ilustrator, Indesign, AutoCAD, SketchUp, Corel,
  • Doświadczenia w obszarze projektowania przestrzeni wnętrz obiektów użyteczności publicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Zainteresowania obszarem architektury wnętrz,
  • Umiejętność realizowania projektów w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy
    o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która realizuje projekty dla polskich i zagranicznych klientów,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • Stabilne zatrudnienie w zespole profesjonalistów,
  • Nasz Klient oferuje przyuczenie na stanowisku Projektant wnętrz,
  • Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PW/08/2018/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.