Projektant wnętrz / kuchni

NLT Studio s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

NLT Studio autoryzowany partner Nolte Kuechen we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko projektant wnętrz / kuchni. Salon znajduje się we Wrocławskiej Galerii Wnętrz "Domar". Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompleksowa obsługa klienta w zakresie stworzenia indywidualnego projektu kuchni, obejmująca:
- fachowe doradztwo w doborze materiałów,
- przygotowanie projektu wstępnego uwzględniającego indywidualne wymagania klienta wraz z wizualizacją,
- dokonanie pomiarów w miejscu realizacji,
- rozplanowanie elektryki oraz podłączeń wraz z rysunkami dla wykonawców.

Oferujemy:
- stabilną pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju i awansu
- szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie swojego portfolio!

Wymagania

Wymagania:
- portfolio zawierające wcześniejsze projekty
- znajomość AutoCad
- znajomość 3DS Max + Vray
- doświadczenie w projektowaniu
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

NLT Studio to salon z meblami kuchennymi niemieckiej marki Nolte.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura