Projektant w Specjalności Mostowej lub Drogowej

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

53-111 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław ( Stare Miasto)

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z koordynacją projektów w zakresie obiektów inżynierskich i inżynieryjnych, w szczególności konstruowaniem, wykonywaniem dokumentacji; prowadzeniem części formalno - prawnej projektu; organizacją i kontrolą pracy asystentów; udziałem w nadzorach autorskich na etapie wykonawstwa, dbaniem o jakość i terminowość wykonywanych prac.

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia,
• pracę w zespole ambitnych projektantów,
• pracę nad ciekawymi projektami,
• możliwość rozwoju,
• komfortowe stanowisko pracy.

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:
• posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
• posiadają kierunkowe wykształcenie - budownictwo
• potrafią zarządzać zespołem
• potrafią organizować pracę oraz ustalać priorytety
• potrafią pracować w AutoCad
• mile widziana znajomość programów takich jak: Autodesk, Robot, Sofistik, Tekla,
• potrafią komunikować się w j. angielskim
• posiadają prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie