Projektant w branży kolejowej

RDK Projekt Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko projektanta branży kolejowej. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• opracowywanie projektów, przedmiarów, kosztorysów,

• koordynacja branż,

• uzyskiwanie decyzji administracyjnych,

• udział w naradach i spotkaniach z Zamawiającym,

• prowadzenie korespondencji związanej z projektem,

• nadzór nad zespołem asystentów.

Wymagania

Kandydat na dane stanowisko powinien posiadać:

• ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo ze specjalnością kolejową,

• uprawnienia do projektowania w branży kolejowej,

• biegłą znajomość oprogramowania komputerowego do projektowania Bentley Powercivil oraz pakietu Microsoft Office,

• obeznanie w przepisach i normach prawnych z zakresu budownictwa kolejowego,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (bądź inną formę umowy),
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • stabilną pracę przy ciekawych projektach,
  • miłą atmosferę.

Prezentacja firmy

RDK PROJEKT to biuro projektowe działające w zakresie budownictwa drogow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis