Opis stanowiska pracy

Działamy już od roku 2008, specjalizując się w realizacji innowacyjnych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań dla biznesu. Siłą naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie i umiejętności, które procentują przy realizacji projektów dla największych polskich firm. Stosujemy najnowsze technologie i szukamy nowoczesnych rozwiązań, pracując z nami będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli projektowanie jest Twoją pasją – dołącz do nas!

Obecnie do zespołu kreatywnego poszukujemy osoby na stanowisko Projektant UX/Grafik.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: przygotowywanie makiet i prototypów, projektów graficznych, opracowywanie identyfikacji wizualnych, praca przy projektach na wielu platformach (web, iOs, Windows Phone i Android).

Gwarantujemy:

• pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,

• możliwość poznania nowoczesnych technologii,

• elastyczną formę zatrudnienia,

• przyjazną atmosferę,

• wsparcie doświadczonego zespołu.

Wymagania

• m.in. 1 rok doświadczenia w projektowaniu makiet

• znajomość standardów projektowania architektury informacji i interfejsów dla serwisów webowych oraz aplikacji mobilnych

• bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,

• doświadczenie w realizacji projektów graficznych aplikacji internetowych RWD oraz aplikacji mobilnych udokumentowane ciekawym portfolio,

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie