Projektant urządzeń sterowania ruchem kolejowym (Projektant SRK)

Elester-PKP Sp. z o.o.

Łódź, Warszawa, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie oraz koordynowanie procesu projektowego współpracujących podwykonawców, dostawców, wewnetrznego
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem kompletności, funkcjonalności i zgodności z przepisami,
  • Współpraca z innymi działami i instytucjami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunku transport w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym),
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym, lub inne obejmujące zakres srk,
  • Doświadczenie przy projektowaniu (mile widziane minimum 2-3 letnie) w zakresie instalacji sterowaniem ruchu kolejowego,
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowanych (Norma, Zuzia, Rodos),
  • Orientacja na cel, zaangażowanie, rzetelności oraz odpowiedzialność,,
  • Otwartość na wyzwania, samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość programu AutoCAD (innych programów do projektowania).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • niepowtarzalną atmosferę pracy;
  • udział w prestiżowych i ciekawych projektach;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja