Projektant telekomunikacyjnych sieci przewodowych

Warszawa, mazowieckie

WASKO S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • weryfikację założeń projektowych w terenie,
  • pozyskanie map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów,
  • opracowanie projektu technicznego (opis techniczny),
  • opracowanie projektu na mapach,
  • opracowanie schematów linii optotelekomunikacyjnej oraz kanalizacji teletechnicznej,
  • pozyskanie uzgodnień branżowych,
  • uzyskanie niezbędnych decyzji i opinii np. (WZiZT, ZUD, pozwolenie na budowę),
  • wykonanie przedmiaru robót oraz specyfikacji materiałowej,
  • wsparcie techniczne i organizacyjne nad prowadzonymi wdrożeniami.

Wymagania

Idealny Kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość oprogramowania AutoCad oraz środowiska MS Office,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem telekomunikacyjnych sieci przewodowych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analizy projektów technicznych,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie zrozumienia dokumentacji technicznej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • jest dyspozycyjny (możliwe podróze służbowe).

W zamian oferujemy:

  • pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna)
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • będziemy wspierać  Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne... i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria