Projektant - Technolog

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Projektowanie form wtryskowych,
  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego,
  • Projektowanie części produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Wdrażania technologii na maszyny CNC zaprojektowanych detali
  • Dobór narzędzi oraz technologii do wykonania zaprojektowanych detali,
  • Obsługa maszyn CNC.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Dyplom inżyniera z kierunków: budowa maszyn, mechanika,
  • Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC,
  • Doświadczenie w projektowaniu (Solidworks),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozawansowanym (najważniejsze czytanie i pisanie),
  • Wiedza w zakresie pneumatyki, elektrotechniki,
  • Znajomość programu SURFCAM lub ENGECAM,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami oraz stresem,
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Praca jednozmianowa w godzinach 07:00-15:00,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego, dofinansowanie do studiów/szkoleń,
  • Integracja raz w roku, Wigilia dla pracowników, , indywidualne podejście do pracy pracownika i jego problemów,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.