Projektant Szaf Automatyki w WSCAD lub EPLAN

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Projektant Szaf Automatyki w WSCAD lub EPLAN Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Wykonywanie projektów instalacji dla wszystkich etapów stadium zaawansowania
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych przed przystąpieniem do realizacji
  • Optymalizacja instalacji pod kątem kosztowym i ilościowym

Wymagania:

  • Znajomość zasad projektowania instalacji automatyki i BMS
  • Umiejętność wykonania szczegółowej dokumentacji warsztatowej szaf zasilająco-sterowniczych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność projektowania zarówno topologii sieci, jak i szaf automatyki
  • Znajomość oprogramowania EPLAN i/lub WSCAD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów
  • Rozwój oraz spełnianie ambicji zawodowych
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Prywatną opiekę medyczną - LuxMed
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.