Projektant systemów SCADA

ProPoint Sp. z o.o. Sp.k.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Jeżeli w swoich codziennych obowiązkach chcesz zajmować się:

  • projektowaniem systemów HMI/SCADA,
  • realizacją niestandardowych rozwiązań przy użyciu języków programistycznych (np. VB, VBA, C, C++, C#),
  • obsługą i konfiguracją baz danych.

Idealny kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe o kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewne (Informatyka, Elektronika, Mechatronika, Telekomunikacja itd.),
  • wiedzę z zakresu programowania sterowników PLC,
  • znajomość systemów HMI/SCADA,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność programowania: C++, C#, Java, Visual Basic,
  • znajomość technologii webowych: Java Script, CSS, HTML5.

Przyszłym pracownikom oferujemy:

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole inżynierów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy technicznej i umiejętności,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe, owocowe czwartki, imprezy integracyjne),
  • elastyczny czas pracy,
  • miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z poniższą klauzulą za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

ProPoint Sp. z o.o. Sp.k jest prężnie działającą firmą w branży automat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych