Projektant systemów oświetlenia

ES - System S.A.

Giżycko, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Obecnie poszukujemy energicznych i lubiących pracę w zespole kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Giżycko Nr ref. GK/SA/40/2017

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie rozwiązań oświetleniowych do zróżnicowanych wnętrz (np. biura, hotele., parkingi, hale przemysłowe, galerie handlowe, szeroko rozumiana przestrzeń użyteczności publicznej),
  • doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych rozwiązań systemów i opraw oświetleniowych,
  • przygotowywanie ofert oświetleniowych dla Klientów,
  • prace obliczeniowe w programie Dialux,
  • koordynacja realizacji zleceń,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • rozwinięta wyobraźnia przestrzenna oraz poczucie estetyki,
  • umiejętność aranżowania przestrzeni, szczególnie pod kątem oświetlenia - będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość techniki świetlnej, elektryki i elektrotechniki,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programu AutoCad,
  • praktyczna znajomość programu Dialux,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów 3D (typu Blender)
  • samodzielność, dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
  • samodzielność, komunikatywność, pomysłowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • dopłatę do karty Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne