Projektant Systemów IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1144928

Twoja nowa firma:
Ogólnopolski operator logistyczny.

Twoja nowa rola:
Praca w ramach ok. 10 osobowego zespołu projektantów IT,odpowiedzialnego za projektowanie i wdrażanie aplikacji w środowisku IT. Współpraca z projekt managerami, programistami, testerami i administratorami.

Technologie: Java, mikroserwisy, Enterprise Architect, MS SQL, Postgre SQL, JIRA, GIT, Gitlab, Jenkins, SonarQube

Zakres obowiązków:
  • projektowanie architektury systemów informatycznych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • wyznaczanie kierunków rozwoju systemów IT,
  • weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą,
  • przygotowywanie analizy systemowej,
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i programistami,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie budowanych systemów.

Klucz do sukcesu:
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania rozwiązań informatycznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość technik modelowania UML, BPMN (mile widziana znajomość Enterprise Architect),
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz integracją danych (np. MS SQL Server Integration Services),
  • znajomość zagadnień SOA,
  • znajomość języka programowania Java/JEE oraz doświadczenie w programowaniu,
  • dobra znajomość języka SQL,
  • mile widziana znajomość baz danych PostgreSQL i MS SQL,

Co otrzymasz w zamian:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w rozbudowanym środowisku z doświadczonym zespołem,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Możliwość pracy 100% zdalnej na czas pandemii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland