Projektant Systemów HVAC

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy doświadczonych projektantów systemów HVAC, którzy stworzą nowy dział projektowy w Polsce, współpracujący z siedzibą firmy w Belgii.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem belgijskim ulokowana niedaleko Wrocławia.

Opis stanowiska

  • sporządzanie planów z zachowaniem procedur (podręcznik CAD)
  • aktualizacja listy planów i składanie dokumentów (otrzymanych planów i planów wykonania) na serwerze
  • zgłaszanie możliwości doskonalenia w ramach Globalnego Systemu Zarządzania (ciągłe
    doskonalenie Jakości, Bezpieczeństwa i Środowiska).
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, aby upewnić się, że plany są właściwie wykonywane
  • przeprowadzanie wymiarowania (rury, kanały, CCF, itp.)
  • dostarczanie pomiarów do innych działów (warsztat, dział zakupów itp.)
  • wypełnianie ankiet w miejscach pracy

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa - min. poziom inżyniera
  • minimum 3 lata doświadczenia w sektorze HVAC
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania (AutoCAD, Revit)
  • znajomość geometrii w przestrzeni
  • precyzja, metodyczność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z Twoim wykształceniem i doświadczeniem, uzupełnione o dodatkowe świadczenia
  • wsparcie i ciągłe szkolenie
  • prężnie rozwijający się, międzynarodowy zespół
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page