Projektant systemów automatyki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, oferującej rozwiązania w obszarze produkcji dla branży spożywczej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (czas określony -> czas nieokreślony).
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, delegacje za granicę i współpracę z czołowymi Klientami firmy.
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika)
  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania EPlan oraz SEE Electrical EXPERT
  • Podstawowa znajomość projektowa sterowników PLC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność współpracy w grupie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów automatyki dla przemysłu spożywczego.
  • Nadzór nad prefabrykacją szaf elektrycznych i sterowniczych
  • Przygotowywanie dokumentacji FAT.
  • Wsparcie podczas instalacji nowych linii produkcyjnych na obiekcie.
  • Uruchamianie linii produkcyjnych u klientów firmy.
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji elektrycznej po montażu linii.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy