Opis stanowiska pracy

Obowiązki: Projektowanie systemów automatyki budynkowej i BMS, dla branży: wentylacja i klimatyzacja (HVAC), kotłownie, rozdzielnie elektryczne, instalacje zabezpieczenia budynki i inne

Projektowanie szaf zasilająco - sterowniczych w zakresie jw.

Tworzenie dokumentacji technicznej.

Programowanie sterowników PLC i uruchamianie instalacji na obiekcie.

Wymagania: Wyższe techniczne, kierunek Automatyka, Pożądana specjalność to Automatyka Budynkowa i BMS

Znajomość Auto-Cad.

Znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii technicznej.

Prawo jazdy kat. B.

Umiejętność pracy w zespole

Dobry stan zdrowia.

Mile widziane: Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich. Uprawnienia SEP do 1 kV

Prezentacja firmy

PRO-STER Sp. j. to nowoczesna, prężnie działająca firma działając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis