Projektant systemów aluminiowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy inżynierskiej z branży obróbki systemów aluminiowych, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy:

Projektant systemów aluminiowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie nowych rozwiązań zgodnie ze strategią produktową firmy.
  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju nowych produktów.
  • Samodzielne opracowywanie detali technicznych nowych produktów.
  • Projektowanie profili aluminiowych oraz z tworzyw sztucznych.
  • Współpraca z podwykonawcami przy wdrożeniu opracowywanych rozwiązań.
  • Poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań konstrukcyjnych w istniejących produktach związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla komponentów oraz gotowego produktu – zarządzanie dokumentacją.
  • Modelowanie w środowisku 2D i 3D.
  • Wsparcie techniczne dla produkcji i innych procesów.
  • Nadzór technologiczny nad procesem testowania zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, inżyniera produkcji.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub pokrewnej.
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, SolidWorks.
  • Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna.
  • Wiedza w zakresie technologii materiałów stosownych w wyrobach budowlanych, elementach architektury aluminiowo-szklanej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).
  • Opieka medyczna.
  • Multisport.
  • Mozliwość kreowania nowych produktów.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole o wysokich kompetencjach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.